Poslední hřích pana Mikuláše

Nadační fond Mikuláše Daczického z Heslova a ochotnický spolek TYL Kutná Hora, z. s. za finanční podpory Středočeského kraje a města Kutná Hora

Vás srdečně zvou

na historickou veselohru inspirovanou filmem Otakara Vávry

podle scénáře Zdeňka Štěpánka

CECH PANEN KUTNOHORSKÝCH

Historická veselohra z prostředí Kutné Hory připomínající výraznou osobnost královského města, kronikáře, milovníka dobrého vína a krásných žen, Mikuláše Daczického z Heslova. Příběh, v němž tento renesanční bohém zachrání dvojici milenců od nežádoucího sjednaného sňatku, je inspirován legendárním filmem Cech panen kutnohorských natočeného podle scénáře Zdeňka Štěpánka neméně legendárním režisérem Otakarem Vávrou. Podle scénáře režiséra inscenace Miroslava Štrobla hrají členové kutnohorského Ochotnického spolku TYL:  Otakar Fiala, Veronika Lebedová, Michal Smrkovský, Martin Betuštiak, Veronika Štroblová, Jiří Pospíšil, Martin Čerych, Jan Hejral, Denisa Šebestová, Eva Bicanová, Karel Polívka, Jan Jelínek, Veronika Ošťádalová, Lenka Pospíšilová, Marcela Jiroušková, Boris Buňka, Tomáš Morawski, Karel Kraus, Petra Klailová, Petra Wagenknechtová, Míša Králíková, Radka Karešová a další.

Kdy a kde?
Představení probíhají v pátek a sobotu 27. a 28. července, 3. a 4. srpna 2018.
Začátek představení ve 20:00 hodin v nádvoří Vlašského dvora
, doba trvání cca 1,5 hodiny (hraje se bez přestávky). V případě nepříznivého počasí se představení nekoná, vstupenky zakoupené v předprodeji bude možno vrátit v místě předprodeje.

Vstupné:
základní – 150,-Kč; snížené (děti, senioři) – 100,- Kč

Vstupenky možno zakoupit v informačním centru města Kutná Hora, na webových stránkách www.kutnohorskeleto.cz nebo objednávkou na email: mirekstrobl@seznam.cz nebo daczicka@seznam.cz (platba možná předem i na dobírku).

Maximální kapacita: 150 osob